מימוש זכויות רפואיות – ביטוח לאומי


מימוש זכויות רפואיות – ביטוח לאומי

מדינת ישראל כמדינה מערבית סוציאלית אשר מקנה עזרה וסיוע לתושביה, מכירה בפציעות ובמחלות שונות אשר מונעות מאיתנו האזרחים להרוויח את שכרנו מעבודה וככזאת מפצה אותנו בצורה כספית וסיעודית. הביטוח לאומי כזרועה המבצעת האחראית על מימוש זכויות רפואיות של האזרחים, מבטחת אותנו בביטוח כללי אשר מצריך אותנו האזרחים לשלם מידי חודש תשלום סמלי שווה נפש כך שבמידה ובעתיד נפצע או נאבד את כושר היכולת ליצור הכנסה יוכל הביטוח לאומי לתמוך בנו ולסייע לנו כנגד כל השנים בהם שילמנו את הביטוח הלאומי.

ביטוח לאומי כיום מטפל ותומך סיעודית וכלכלית בנפגעי תאונות הדרכים, נפגעי פעולות האיבה, ליקויי ראייה ושמיעה, קשישים וכמובן הנכים. מכיוון שהביטוח לאומי מטפל באוכלוסייה כל-כך רחבה הסובלת מהמחלות הנ"ל יש לעבור לא אחת תהליך ארוך ומתיש במטרה לקבל את הסיוע הכספי או הסיעודי.

הגשת התביעה לסיוע כספי וסיעודי אל מול הביטוח לאומי לא אחת מצריך ייעוץ והכוונה מקצועית. אומנם ניתן להגיש תביעה באופן אישי אך עם זאת לא תמיד תתקבל התוצאה המבוקשת וגובה ההכרה המגיע לכם. התוצאה המאכזבת אינה מתקבלת בכוונה אלא בשל המסגרת הבירוקראטית אשר הביטוח לאומי כמשרד ממשלתי חייב לעבוד על פיה.

המרכז למימוש זכויות רפואיות הינה חברה אשר הוקמה במטרה לעזור ללקוחות בנושא ההתמודדות מול ביטוח לאומי ומתמחה בהגשת תביעה זו אל מול הביטוח לאומי. המרכז למימוש זכויות רפואיות מקנה סיוע והכוונה רפואית אשר יכולים לתמוך ולסייע לכם בתהליך הארוך של ההכרה אל מול הביטוח לאומי.

הביטוח לאומי מצריך את מגישי התביעה לעמוד אל מול וועדות רפואיות ולהוכיח על ידי הגשת מסמכים את אופי הפציעה ואת אופי הטיפול הנדרש. לכן חשוב מאוד לשמור על כל הטפסים הרופאים אשר הוגשו לכם בעקבות פציעתכם ולהגיש אותם כהוכחה לביטוח לאומי.

פגישה ראשונית חינם
לשיחה מיידית עם נציג החברה
הזן את מספר הטלפון שלך

לחץ לקבלת השיחה