המרכז בהנהלת לבנת פורן


המרכז למימוש זכויות רפואיות בהנהלת לבנת פורן

עזרה מקצועית ומהירה
האם גם אתם נתקלים בקושי מול חברות הביטוח? האם גם אתם אובדי עצות מול ההליכים הבירוקרטיים של ביטוח לאומי? האם אתם מתקשים לקבל את הקצבה שמגיעה לכם? אנשים רבים נמצאים במצב שלכם. אנשים רבים שנפגעו בתאונות עבודה, באירועי פעולות איבה, ממחלת פוליו, מתאונות דרכים ומעוד אירועים רבים אחרים, נזקקים לסיוע כלכלי, הטבות, וקצבאות. בדרך כלל ההליך לקבלת הזכויות איננו פשוט כלל, והוא כולל התעסקות מייגעת עם טפסים, וועדות רפואיות, יועצים מקצועיים ומשפטיים ושאר נהלים אשר מכבידים על הפונה. לרוב, האדם הפונה זקוק ליד מסייעת שיכולה לעזור לו להשתלט על ארגון הטפסים ושאר הקריטריונים הנדרשים, וכן יכולה לסייע באופן מקצועי מול הוועדות הרפואיות. לבנת פורן - המרכז למימוש זכויות רפואיות נמצא בדיוק לשם כך, והוא יכול לסייע גם לך לקבל את הזכאות שלך.
 
כיצד ניתן להיעזר במרכז?
המרכז מחזיק צוות מקצועי ומיומן, אשר מכיר היטב את רשויות המדינה על כל מורכבותן המנהלית, לרבות המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון, מס הכנסה, קרנות הפנסיה, וחברות הביטוח. צוות זה בקיע בנהלים ובדרישות הזכאות של כל מוסד ומוסד, והוא יכול להעניק לך סיוע ועזרה בהגשת תביעתך. הרופא הראשי של המרכז למימוש זכויות הוא פרופסור מרדכי רביד, שמילא שורה של תפקידים בכירים במערכת הבריאות בישראל ומכהן כיום כנשיא האגודה הישראלית לסוכרת והמנהל הרפואי של בית החולים מעייני הישועה. סיוע מקצועי הינו חיוני ביותר בכדי שתוכל לקבל את כל הזכויות המגיעות לך.
 
אילו פעילויות נעשות במרכז?
מנכ"ל המרכז, לבנת פורן, פועלת רבות בקידום שורה של קמפיינים חברתיים והצעות חוק שתכליתם להקל על מי שנדרש להתמודד עם נכות או מחלה וחלקם אף מתקנים עוולות ואפליות היסטוריות. כך למשל, פורן מעורבת בקידום שתי הצעות לתיקון חוק הביטוח הלאומי. האחת, שהגישו בשנת 2010 חברות הכנסת אורית זוארץ וציפי חוטובלי, קוראת להכיר בפגיעה מינית במקום העבודה כתאונת עבודה. הצעה נוספת קוראת לשינוי מהותי בחוק שהפלה במשך שנים בין גברים ונשים, והיא מציעה לשנות את הגדרת "עקרת הבית" לצורך הכרה בנכות כללית.

בנוסף, במסגרת הצעת החוק לשינוי הגדרת עקרת הבית יצא המרכז למימוש זכויות בראשות לבנת פורן בקמפיין חברתי בהשתתפות נשים מפורסמות שהביעו תמיכה בשינוי החוק המפלה ובמבחנים המשפילים שעורך הביטוח הלאומי במסגרתו. בקמפיין חברתי נוסף קורא המרכז לשינוי היחס בוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי ומזמין אזרחים לפנות באמצעותו למקבלי החלטות בנושא.

בואו גם אתם, ותבטיחו את זכאותכם!

לא ניתן להפחית בחשיבותה של קבלת תביעת הזכאות שלכם. כדאי שתעשו הכל, על מנת שתביעתכם תתקבל, ותוכלו ליהנות מהקצבה או מכל הטבה אחרת אשר מגיעה לכם. אתם מוזמנים לפנות עוד היום למרכז, וליהנות משירות מהיר, מקצועי, ואדיב שיעזור לכם לקבל את זכויותיכם!


פגישה ראשונית חינם
לשיחה מיידית עם נציג החברה
הזן את מספר הטלפון שלך

לחץ לקבלת השיחה